Zadzwoń: 

+48 665 527 995 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

keratynawroclaw instagram herloveofficial

Raz w miesiącu w naszym autorskim salonie pojawią się najlepszej jakości lasery. Depilacja laserowa, laser frakcyjny, naczyniowy.. Aby zapoznać się z ofertą zapraszamy na epilaser.pl, gdzie możecie poczytać o każdym z nich oraz zapoznać się z aktualnym cennikiem ! 

 

W salonie znajduje się również wysokiej jakości Rf mikroigłowy.

Masz pytania lub chcesz zapoznać się

z aktualnymi promocjami? 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 665527995 lub przez formularz kontaktowy !

 

Lifting bez skalpela

Innowacyjna Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody. W serii idealnie sprawdza się rownież na skórze głowy pobudzając włosy do wzrostu oraz niwelując łojotok. 

Infuzja tlenowa skóry głowy 

działanie na stany zapalne skóry głowy, pobudzanie mikrokrążenia wspomaga porost włosów. Zabieg nieinwazyjny oraz bezpieczny.